Ambion-scholen laten Friese Pridevlag wapperen

Gewoon jezelf kunnen zijn, geaccepteerd worden zoals je bent thuis en op school. Op de 24 openbare basisscholen van Ambion willen we onze leerlingen een veilige omgeving bieden waarin we met respect met elkaar omgaan. Daarom wappert vandaag de Friese Pridevlag op al onze scholen. Hiermee willen we zichtbaar maken dat leerlingen altijd volledig en veilig zichzelf kunnen zijn.

Ingrid Janssen, voorzitter College van Bestuur licht toe: ‘Bij ons is iedereen welkom. We willen een veilige plek bieden aan al onze leerlingen. Daarom heeft wereldburgerschap bij ons een belangrijke plek. Hier leren kinderen elkaar waarderen, verschillen te herkennen en te erkennen. Door met respect met elkaar om te gaan, maken we de wereld een stukje mooier’. 

1100 regenboogvlaggen voor Fryslân
Ambion doet mee aan de beweging ‘1100 regenboogvlaggen voor Fryslân’. Hun doel ‘laten zien dat iedereen gelijk en welkom is, en werken aan een veilige en vertrouwde (leef)omgeving’ ondersteunen wij van harte.